دربـاره ما

شرکت ایمن داتیس آسیا

شرکت ایمن داتیس آسیا با اتکا بر دانش روز، فعالیت مستمر و با همکاری نیرو‌های فوق تخصص، هم اینک در زمره شرکت‌های برتر بخش خصوصی در زمینه صنعت ایمنی و تجهیزات آتش نشانی شناخته می‌شود. 

این مجموعه همواره در تلاش است که به صورت مستمر و پویا در گسترش زیرساخت‌های ایمنی و آتش نشانی کشور عزیزمان ایران ایفای نقش نموده و در راستای تحقق اهدافی همچون توسعه و صنعتی‌سازی فناوری‌های نوین گام‌هایی بزرگ بردارد.

مدیران و کارشناسان این شرکت، تجربیات، توانمندی‌ها و فن‌آوری‌های روز دنیا که از طریق شرکت در دوره‌های آموزشی مختلف داخلی و خارجی همچون NFPA و حضور و فعالیت در نمایشگاه‌های تخصصی داخل و خارج از کشور به دست آورده‌اند. در نتیجه این موضوع، مدیران و کارشناسان مجموعه نسبت به ارائه راهکار‌های جامع ایمنی، طراحی، مشاوره، تأمین تجهیزات، اجرا و نصب سیستم‌ها، ارزیابی ریسک ایمنی و حریق و نظارت بر پروژه‌های متنوع اعلام و اطفاء حریق و تأسیسات اقدام می‌نمایند.

همچنین در همین راستا شرکت ایمن داتیس با اعتقاد راسخ به سیستم‌های مدیریتی یکپارچه مفتخر به اخذ گواهینامه IMS  شده است که شامل استاندارد‌های ISO۹۰۰۱ و ISO۱۴۰۰۱ و ISO۴۵۰۰۱می باشد و گواهینامه مدیریت پروژه PMP نیز تکمیل‌کننده عملکرد این شرکت است. 

گواهینامه‌ها و تاییدیه‌ها

ایمن داتیس آسیا این افتخار داشتن گواهینامه سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست HSE MS را نیز دارد. همچنین شرکت دارای تأییدیه رسمی سازمان آتش نشانی می‌باشد.

شایان ذکر است دپارتمان بازرگانی شرکت ایمن داتیس آسیا با ایجاد ارتباط سازنده با تولیدگنندگان داخلی و خارجی در کمترین زمان ممکن نسبت به تأمین و تهیه تجهیزات اقدام می‌کند. تامین تجهیزات همواره با تأییدیه‌های بین‌المللی نظیر UL، FM، VDS، BS/EN، NFPA  برای تمامی پروژه‌ها انجام می‌شود. در همین راستا شرکت ایمن داتیس آسیا دارای نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس‌از فروش چندین برند معتبر اروپایی، اماراتی و هندی در کشور عزیزمان است که همین  مهم موجبات اطمینان خاطر خریداران  این  تجهیزات  را در  جهت خدمات پس‌از فروش برتر فراهم می‌آورد.

برند‌هایی همچون: 

از دیگر خدماتی که شرکت ما مفتخر به انجام آن می‌باشد می‌توان از موارد زیر نام برد:

طراحی و فروش تجهیزات آتش نشانی

تمامی فرآیند‌های طراحی و ساخت و تست بوستر پمپ‌ها در این شرکت در حال انجام و به روزرسانی می‌باشد و تمامی پمپ‌های به کار رفته دارای تأییده‌های لازم داخلی یا بین‌المللی می‌باشد. همچنین تمامی خدمات فروش، پس از فروش و تأمین قطعات و لوازم یدکی این برندها(حتی با وجود تحریم‌ها) توسط شرکت ایمن داتیس در حال انجام می‌باشد.

شرکت ما مفتخر است که مشاوره و طراحی در زمینه سیستم‌های اعلام حریق اتوماتیک، پوشش‌های مقاوم در برابر حریق را به طیف گسترده‌ای از صنایع و ساختمان‌ها ارائه می‌نماید. که در تهران به دلیل نیاز به تأیید نقشه‌های مربوطه توسط سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری تهران این شرکت تائیدیه‌های لازم را به عنوان نماینده کارفرما از سازمان آتش نشانی دریافت می‌نماید، در برخی صنایع نیز این تائیدیه از آتش نشانی مستقر در شهرک صنعتی و یا آن شهرستان دریافت می‌شود، که فرآیند دریافت این تائیدیه‌ها تماماً توسط شرکت(ایمن داتیس آسیا) انجام می‌پذیرد.

تامین تجهیزات آتش نشانی

در راستای تأمین تجهیزات متنوع برای مالکین کلیه پروژه‌ها و همچنین همکاران محترم، شرکت ایمن داتیس آسیا افتخار این را  دارد که نمایندگی توزیع چندین برند مختلف داخلی و خارجی را دارا می‌باشد و در سایر موارد نیز اجناس مورد نظر را  به صورت  دست اول و بدون واسطه در اختیار کارفرمایان گرامی قرار می‌دهد.

از دیگر بخش‌های این شرکت بخش اجرا و نصب سیستم‌ها می‌باشد، که پیش نیاز آن طراحی، مشاوره و تأمین تجهیزات می‌باشد که پس از اتمام طراحی، پیمانکار اجرا و نصب می‌بایست طبق نقشه‌ها و دیتیل اجرایی ارائه شده توسط شرکت مشاور و طراح نسبت به اجرای زیر ساخت، نصب تجهیزات و نهایتاً راه‌اندازی سیستم، اقدامات لازم را به عمل آورد.

دپارتمان پروژه شرکت ایمن داتیس آسیا با توجه به تجربه و دانش سالیان متمادی در زمینه پیاده‌سازی سیستم‌های اعلام و اطفاء حریق اتوماتیک نسبت به عرضه این خدمات با کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت و دستورالعمل‌های کارفرما اقدام می‌نماید.

شرکت  فنی و مهندسی ایمن داتیس آسیا با بهره‌گیری از نیرو‌های متخصص در زمینه سیستم‌های ایمنی و آتش نشانی و اشراف بر الزامات، استاندارد‌ها و ضوابط مهندسی حریق نسبت به نظارت بر اجرا و خرید سیستم‌های اعلام و اطفاء حریق اتوماتیک در پروژه‌های صنعتی و ساختمانی اقدام می‌نماید.

برخی از گواهینامه‌های ما

تاییدیه ایمن داتیس آسیا

برخی از ارتباطات تجاری ما ...