شیر سیامی FDC

مشخصه مقدار
فشار کاری
(PSI) 300
فشار تست
(PSI) 600
استاندارد
DIN
نوع
Straight ، ֯90

بررسی شیر سیامی FDC

شیر سیامی یا شیر آتش نشانی دوقلو . این نوع شیرها در ابتدای ورودی ساختمان ها جهت آبرسانی هنگام آتش سوزی به شبکه اطفا حریق مورد استفاده قرار می گیرند.

با توجه به نوع و محل استفاده، سایزهای شیرآتش نشانی سیامی متفاوت است. اما جنس این نوع شیرها عمدتا از چدن خواهد بود تا استحکام بالایی داشته باشد.

این شیرها بدون فلکه یا والف طراحی می شوند. انتقال آب نیز در آنها از طریق منبعی در بیرون ساختمان مانند ماشین آتش نشانی خواهد بود.  در برخی موارد نیز  آب مورد نیاز جهت اطفای حریق از طریق شیر فلکه های فشار قوی تعبیه شده در فایرباکس تامین می گردد.

شیرهای سیامی دارای شکل ظاهری به صورت حرف v انگلیسی می باشند و در داخل آنها یک عدد  پولک قطع و وصل تعبیه شده است. ورودی و خروجی این شیرها استاندارد بوده و با کلیه تجهیزات، کوپلینگ ها، هوزریل یا شلنگ آتش نشانی ، نازل های آتش نشانی و انواع اتصالات سازگار می باشد.

شرکت فنی و مهندسی ایمن داتیس آسیا تامین کننده انواع تجهیزات و شیرآلات آتش نشانی و دیگر سیستم های اعلام و اطفای حریق از معتبرترین و به روزترین  برند های  داخلی و خارجی می‌باشد.

شیر سیامی، شیر آتشنشانی، آتش نشانی، انواع شیر صنعتی

ویژگی و کاربردها

فواید شیر سیامی

المان ایمن داتیس آسیا2

راه حل های منحصر به فرد

شـیر سـیامی اغلـب در ورودی اماکـن در جاهـای در دسـترس نصـب می‌گـردد تـا آتش‌نشـانان در مواقـع حادثـه بـه سـرعت وارد عمـل شـده و آب مـورد نیـاز سیســتم‌ها و تجهیــزات آتش‌نشــانی را تامیــن کننــد.

المان ایمن داتیس آسیا1

طرح های متمایز

از لحاظ ظاهری نیز، این اتصالات دارای دو ورودی کوچک برای اتصال شیلنگ و منابع خارجی و یک خروجی بزرگ برای انتقال مواد به سمت داخل ساختمان می باشند.

ایکون

عملکرد قابل اعتماد

اگر تنها از یک ورودی آب وارد شیر شود، ورودی دیگر به وسیله پولک بسته می شود تا مانع خروج آب از ورودی دوم گردد.

محصولات مرتبط

مشخصات فنی شیر سیامی

مشخصه مقدار
فشار کاری
(PSI) 300
فشار تست
(PSI) 600
مشخصه مقدار
فشار کاری
(PSI) 300
فشار تست
(PSI) 600
استاندارد
DIN
فشار
Straight ، ֯90
مشخصه مقدار
استاندارد
DIN
نوع
Straight ، ֯90

برای دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت از متخصصین ایمن داتیس آسیا با شماره‌های 440960110-021  یا   44036839-021 تماس حاصل فرمایید.

دانلود مدارک

ایکون
فایل پی دی اف

شیر سیامی FDC