با ما در ارتباط باشید

ایمن داتیس، پمپ آتش نشانی، اتش نشانی، اتشنشانی ، آتشنشانی، خرید پمپ آتش نشانی، جدول انتخاب پمپ آتش نشانی، مشاور آتش نشانی، قیمت پمپ آتش نشانی اطفاء حریق، سیستم اعلام حریق، آژیر اعلام حریق، اعلام حریق، اعلان حریق، انواع سیستم اعلام حریق، تجهیزات اعلام حریق، سیستم اعلام حریق چیست، سیستم اعلام حریق قیمت، سیستم اعلام حریق دستی، قیمت اعلام حریق، اعلام و اطفا حریق، دتکتور اعلام حریق، پمپ های صنعتی، اطفا حریق، اطفای حریق، پتروشیمی، پالایشگاه، نفت، گاز، سیستم اعلام و اطفاء حریق

پمپ آب بشقابی plate pump

مشخصه مقدار
قدرت
یک تا سه اسب بخار
دبی
3 بار
مکانیزم
تک یا دو پروانه

برسی پمپ آبرسانی CAM 200

پمپ آب بشقابی از انواع  پمپ های گریز از مرکز بوده و به جهت انتقال سیالات با ویسکوزیته پایین نظیر آب استفاده می شود. در حقیقت انرژی مکانیکی تولید شده توسط الکتروموتور از طریق شفت به پروانه پمپ منتقل شده و باعث چرخش پروانه و تولید انرژی جنبشی در سیال می شود. سرانجام سیال با فشار از دهانه دهش پمپ خارج شده و به سمت مصرف کننده پمپاژ می شود.

پمپ آب بشقابی، یکی از پرکاربردترین پمپ‌های آب خانگی است که امروزه به دلیل قابلیت‌ها و ویژگی‌های قابل توجهی که دارد بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. و به طور کلی این پمپ عملکرد بهتر و صدای کمتری نسبت به پمپ آب جتی دارد.

پمپ بشقابی در توان‌ها و قدرت‌ها یک تا سه اسب بخار تولید شده و از نظر ظاهری بخشی از آن حالت دایره ای و بشقابی شکل دارد.همانطور که گفتیم، پمپ آب بشقابی مناسب برای هر کاربردی که دارای مایعات ویسکوزیته کم است استفاده می شود. منظور از ویسکوزیته در مکانیک سیالات، میزان استقامت مایع در برابر جاری شدن است و هرچه این ویسکوزیته که به آن گرانروی نیز می گویند؛ کمتر باشد، ایستادگی مایع در برابر جاری شدن کمتر است بنابراین نیروی کمتری جهت پمپاژ مایع را می طلبد. پمپ بشقابی دستگاهی است که مایعات با گرانروی پایین را به خوبی پمپاژ می کند

پمپ آب ابارا، پمپ صنعتی، پمپ آبرسانی، ابرسانی، پمپ آتش نشانی

ویژگی و کاربردها

عملکرد  پمپ آب  بشقابی

در حقیقت می‌توان گفت جزء اساسی این سیستم آبرسانی، پروانه آن است که خود شامل بعضی از منافذ منحنی شکل است. پروانه‌های این سیستم‌ها به طور معمول، در میان دو دیسک واقع می‌شوند.جریان آب در محور خود، وارد این پروانه‌ها می‌شود و در حین چرخیدن، از میان لبه‌های پروانه‌ها، خارج می‌گردد. لازم به ذکر است که پروانه در طرف دیگر، به وسیله یک شافت درایو به موتور، متصل است و با سرعتی بالا، چرخانده می‌شود. این حرکت چرخشی، موجب می‌شود تا مایع، از طریق لبه پروانه در داخل پمپ آب، دارای شتاب شود و به سرعت از آن خارج گردد.

پمپ بشقابی تک پروانه

پمپ آب بشقابی تک پروانه همان گونه که از اسم آن مشخص است، دارای یک پروانه و نوعی پمپ گریز از مرکز است. این نوع پمپ به علت داشتن یک پروانه کمتر نسبت به مدل دو پروانه، ارزان تر بوده و در مقایسه با مدل دو پروانه توان پمپاژ کمتری دارد. دبی و هد قابل ارائه توسط پمپ بشقابی تک پروانه کمتر می باشد. مکانیزم پمپ بشقابی تک پروانه به این شکل است که سیال به بخشی که پروانه در حال حرکت است می شود و با اعمال نیروی گریز از مرکز بر آن به سمت جهت مشخص شده خارج می شود. ویژگی هایی نظیر فشار و سرعت مایع متاثر از عملکرد پروانه است و بر این اساس افزایش می یابد ازاین رو سیال مورد نظر به سمت بیرون پمپ هدایت می شود و از آن خارج می گردد.

پمپ بشقابی دو پروانه

این نوع پمپ بشقابی دارای دو پروانه است و می تواند میزان دبی و هد بیشتری را ارائه نماید و در نتیجه حجم بسیار بیشتری از سیال را پمپاژ می کند. افزایش قدرت پمپاژ در مدل دو پروانه موجب می شود برای انوع کاربردهای صنعتی و عمومی مورد استفاده قرار گیرد. اگر تعداد طبقات و واحدهای یک ساختمان زیاد باشد بهتر است از پمپ آب بشقابی دو پروانه استفاده نمایید. به علت توان بالای پمپاژ در پمپ بشقابی دو پروانه آلودگی صوتی بیشتری تولید کرده و قیمت بیشتری را به خود اختصاص می دهد.

فواید محصول

المان ایمن داتیس آسیا2

راه حل های منحصر به فرد

انتقال آب به بخش‌های مختلف ساختمان و توزیع یکنواخت آن نیز می‌توان از این دستگاه بهره برداری مناسبی، کرد.

المان ایمن داتیس آسیا1

طرح های متمایز

از لحاظ مقدار حجم آبی که توسط این دسته از پمپ‌های خانگی جابجا می‌شود، باید گفت که پمپ بشقابی، از برتری بیشتری برخوردار است.

ایکون

عملکرد قابل اعتماد

ارزانی قطعات، دسترسی و تعمیرات راحت به صرفه و مناسب جهت آبرسانی منازل

محصولات مرتبط

مشخصات فنی پمپ آب بشقابی

مشخصه مقدار
قدرت
یک تا سه اسب بخار
دبی
(bar)3
مشخصه مقدار
قدرت
یک تا سه اسب بخار
حداکثر دبی
(bar)3
مکانیزم
یک یا دو پروانه
مشخصه مقدار
مکانیزم
یک یا دو پروانه

برای دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت از متخصصین ایمن داتیس آسیا با شماره‌های 440960110-021  یا   44036839-021 تماس حاصل فرمایید.

دانلود مدارک

0
لطفا دیدگاه خود را با ما درمیان بگذارید.x